KONST / Litografier / Färglitografi 16305005
nr 1630 5005
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
"Soldag på Nassa". Signerad, PT, bär dedikation, Färglitografi, bildmått: 35x45 cm, yttermått inklusive ram: 49x59 cm
Utrop:
700 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 19:22:32)
Uppdatera
Visning
fredag 28/6, lördag 29/6, söndag 30/6 och måndag 1/7
Auktionen
avslutas:
måndag 1 juli kl 18:37:55
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson